آراداکس

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی

آبگیر خشکشویی

 

تجهیزات ساخته شده برای خدمات خشکشویی به یکدیگر وابسته هستند. عملکرد صحیح ماشین لباسشویی، آبگیر خشک شویی، دیگ بخار و اتوی خشک شویی در نهایت منجر به تحویل سفارش مشتری در بهترین کیفیت خود خواهد شد. آبگیر خشکشویی یکی از تجهیزات ضروری برای مراکز خدمات خشکشویی است. این دستگاه فرایند شستشو و خشک شدن لباس‌ها را تسریع نموده و به ارائه خدمات هرچه بهتر این مراکز کمک می‌کند. این مزیت به ویژه برای شستشوی حجم بالایی از لباس‌ها در لباسشویی‌های صنعتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. آبگیرهای خشک شویی در ابعاد و ظرفیت‌های مختلفی ساخته می‌شوند. از این جهت، خریدار می‌تواند با توجه به نیاز خود اقدام به خرید ماشین آبگیر خشکشویی کند.

 

برای اطلاع از قیمت و خرید ماشین آبگیر صنعتی با کارشناسان کارخانه آراداکس تماس بگیرید. 

02188522449

 

 

خرید آبگیر صنعتی لباس

برای خرید آبگیر صنعتی و استفاده از آن در مراکز خدماتی خشکشویی  باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. دو مورد از مهم‌ترین این فاکتورها، قیمت آبگیر صنعتی و دیگری کیفیت این دستگاه است. کیفیت دستگاه به معنی عملکرد صحیح آبگیر و کارکرد آن در طولانی مدت است. آبگیر صنعتی تولید شده توسط برندهای معتبر خارجی از کیفیت بالایی برخوردار است. در مقابل این تجهیزات با قیمت‌های بالایی در اختیار خریداران داخلی قرار می‌گیرد. این مسئله سبب شده است بسیاری از خریداران به دلایلی محدودیت بودجه، از خرید تجهیزات با کیفیت خودداری کنند. لازم به ذکر است که در حال حاضر برندهای معتبر داخلی هم تولید کننده‌ی انواع با کیفیتی از تجهیزات خشکشویی همچون آبگیر صنعتی هستند. با خرید این تجهیزات در عین پرداخت هزینه‌های بسیار پایین‌تر، از تجهیزات باکیفیتی بهره‌مند خواهید شد.

 

قیمت آبگیر صنعتی

پیش از اقدام به خرید تجهیزات مورد نیاز برای مرکز خشک شویی، ابتدا به طور کامل لیستی از قیمت آبگیر صنعتی و سایر تجهیزات تهیه کنید و سپس با مقایسه‌ی قیمت‌ها و ارزیابی کیفیت هریک از برندها، دستگاه‌های استاندارد و با قیمت مناسب را تهیه نمایید. توجه داشته باشید که برای خرید به مراکز معتبر فروش آبگیر صنعتی مراجعه کنید. تا در صورت بروز هرگونه مشکلی، از خدمات پس از فروش این مراکز بهره‌مند شوید. 

آبگیرهای صنعتی در مدل های 20، 30 و 40 کیلویی ساخته می‌شوند. هریک از این مدل‌ها دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. تجربه نشان می‌دهد که خرید جنس با کیفیت و با دوام بسیار به صرفه‌تر خواهد بود تا خرید تجهیزات ارزان و بی کیفیت!  در واقع در خرید جنس با کیفیت شما تنها یک بار متحمل هزینه‌ی خرید می‌شوید. اما در خرید تجهیزات ارزان و بی‌کیفیت، شما در دوره‌های کوتاهی مجبور به تعمیر و تعویض قطعات مختلف آن خواهید بود. از این رو در هر بار تعمیر مشکلاتی نظیر صرف هزینه و وقت گریبان گیر شما خواهد شد. بنابراین توصیه می‌شود در خرید آبگیر صنعتی، این مسئله را در نظر داشته باشید تا بتوانید به درستی انتخاب کنید.