آراداکس

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی

تجهیزات خشکشویی

امروزه خدمات خشکشویی به عنوان یکی از نیازهای اساسی در جامعه تبدیل شده است. این خدمات نیازمند تجهیزات خشکشویی خواهد بود. این ابزار شامل مجموعه‌ای از انواع خشک کن‌های صنعتی، آبگیر، لباسشویی، دیگ بخار، اتوپرس، لکه بر، کاور و… است. استفاده از خدمات خشکشویی برای تمامی لباس‌ها و اقلام پارچه‌ای در منزل منجر به صرفه‌جویی در وقت، هزینه و کاهش هدر رفت آب می‌شود. ماشین آلات خشکشویی از روش‌های پربازده برای رفع آلودگی و لکه‌ها استفاده می‌کنند، از این رو در زمان کوتاه‌تری سفارشات شما را بدون افت کیفیت تحویل خواهند داد.

ماشین سازی آراداکس اولین و بزرگترین سازنده انواع تجهیزات خشکشویی صنعتی در ایران می باشد. این مجموعه با بهره گیری از صنعتگران خبره و مهندسین کار آزموده در جهت طراحی و ساخت ماشین آلات خشکشویی و لاندری پیشگام بوده و همگام با برترین برندهای روز دنیا در حال پیشروی است.

دیگ بخار خشکشویی

انواع تجهیزات خشکشویی

دیگ بخار

دیگ های بخار ساخته شده در ماشین سازی آراداکس دارای بهترین متریال مصرفی بوده و دارای استانداردهای لازم در خصوص این دستگاه می باشد.

ماشین آبشویی

ماشین آلات آبشویی ساخت ماشین سازی آراداکس در ظرفیت های ۲۰ ، ۲۵ و ۳۰ کیلویی طراحی و تولید می گردند و همگی آماده بارگیری هستند.

آبگیر

آبگیر های ساخت ماشین سازی آرا اکس در ظرفیت های ۲۰ و ۲۵ کیلویی تولید میشوند و در صورت درخواست مشتریان محترم در ظرفیت های بالاتر نیز امکان تولید وجود دارد. همچنین این دستگاه ها دارای دو سیستم تک فاز و ۳ فاز قابل ارائه به بازار مصرف هستند.

خشک کن

خشک کن ها نیز در ظرفیت های ۲۰ و ۲۵ کیلویی طراحی و ساخته میشوند.

خرید تجهیزات خشکشویی

فروش تجهیزات خشک شویی

امروزه تجهیزات خشک شویی با برندهای مختلف عرضه می‌شوند. تجهیزات خشکشویی آراداکس یکی از بهترین عرضه‌کنندگان این محصولات در بازار است. برند آراداکس ارائه دهنده انواع تجهیزات خشکشویی به مراکز مختلف در سطح کشور است. این گروه از تجهیزات خشک شویی تهران آماده ارسال محصولات خود به متقاضیان در سراسر کشور می‌باشد. برای اطلاع از قیمت ماشین آلات خشک شویی می‌توانید با همکاران ما در مرکز مشاوره تماس حاصل نمایید. ماشین آلات خشک شویی صنعتی غالبا برای محیط‌هایی نظیر بیمارستان‌ها، خوابگاه‌ها، هتل‌ها، کارخانه‌ها و … قابل استفاده است. ماشین آلات خشکشویی صنعتی هزینه شستشو و ضدعفونی لباس‌، ملافه، پتو و سایر اقلام مشابه را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

 خرید تاسیسات خشک شویی باید با توجه به استانداردهای تعیین شده در این حیطه صورت گیرد. لوازم خشک شویی غیر استاندارد و بی کیفیت عمر کوتاهی دارند و در نتیجه خریدار را متحمل صرف هزینه‌های بیشتر برای خرید مجدد این تجهیزات می‌نمایند. بنابراین پیش از خرید تجهیزات خشک شویی نسبت به اعتبار و کیفیت برند تولید کننده اطمینان حاصل کنید. تجهیزات خشکشویی آراداکس تضمین کننده‌ی کیفیت محصولات ارائه شده است.