آراداکس

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی

تونل ضدعفونی برای مدارس

کرونا ویروس و مدارس

مدارس با تعداد جمعیت نسبتا زیاد خود محیط مناسبی برای انتقال بیماری های ویروسی است. از این رو استفاده از گیت ضدعفونی برای مدارس در کنترل شیوع بیماری های ویروسی کمک بسیار زیادی می نماید. این گیت ها به واسطه مه پاشی مواد گند زدا همچون اوزون ویروس را از روس سطح لباس، وسایل همراه، کفش و سطح پوست دست دانش آموزان و کادر مدارس از بین می برد. تنها کافی است که قبل از ورود به مدرسه در تونل ضدعفونی مدارس قرار بگیرید تا ماده ضد عفونی کننده و پرتوی یو وی (uv) شما را از هر گونه ویروس پاک سازی نمایند. ماده ضد عفونی کننده توسط ژنراتور مخصوص به حالت مه پاشی در سطح اتاقک شیشه ای یا پلاستیکی گیت پخش می شود.

ماده اوزون در مخزن تونل ضدعفونی مدارس با اینکه گندزدای بسیار قوی به شمار می آید؛ اما برای سیستم تنفسی دانش آموزان ضرری ندارد و از این رو بهترین انتخاب است. برای از بین بردن ویروس های موجود در کف کفش نیز باید پای خود را چند دقیقه روی سطح تعبیه شده قرار دهید تا ماده ضد عفونی کننده بتواند گندزدایی را انجام دهد.

 

مطالب مرتبط : بررسی مشخصات فنی تونل ضدعفونی بیمارستان

 

تونل ضدعفونی مدارس و اهمیت آن 

با بازگشایی مجدد مدارس بعد از شیوع بیماری کرونا، نگرانی والدین و کادر مدرسه بابت شیوع بیشتر این بیماری در بین دانش آموزان افزایش یافته است. از این رو مسئولین مدارس باید شرایطی ایجاد نمایند که محیط مدرسه کاملا بهداشتی و عاری از هر گونه ویروس باشد. دانش آموزان ساعت های زیادی از روز را در مدرسه می گذرانند و هر لحظه ممکن است با دست زدن به یک جسم آلوده، ناقل ویروس شده و با انتقال آن به دیگران سلامت خود، دیگر دانش آموزان، کادر مدرسه و خانواده خود را به خطر بیاندازند. پس ضروری است که محیط مدرسه قبل از ورود دانش آموزان کاملا ضدعفونی شده و برای حضور آنها آماده شود. اما چگونه می توان از ورود ویروس به مدرسه جلوگیری نمود. متاسفانه ویروس کویید 19 ماندگاری بالایی روی سطوح دارد. این ویروس به راحتی از طریق کف کفش، لباس، وسائلی که به همراه دانش آموزان است و در انتها پوست دست دانش آموزان وارد محیط شده و به سرعت تکثیر می یابد.  

یکی از بهترین راه حل های جلوگیری از ورود ویروس به مدرسه استفاده از تونل ضدعفونی مدارس است. این تونل ها قبل از ورود دانش آموزان و کادر مدرسه ویروس هایی که احتمالا در کف کفش، لباس، کیف و پوست دست آنها وجود دارد را از بین می برد. مه پاشی مواد ضد عفونی بسیار قوی در کمتر از چند دقیقه می تواند به پیشگیری از ورود ویروس به مدرسه کمک کند. این مواد با اینکه بسیار قوی هستند اما برای دستگاه تنفس انسان مضر نبوده و به آن آسیب نمی زند. گیت ضد عفونی کننده مدارس باید درب ورود مدرسه نصب شود و هر فردی که قصد ورود به محیط مدرسه را دارد باید بین 5 تا 10 دقیقه در این محیط قرار گیرد. به کمک این اتاقک ضد عفونی مدارس محیط مدرسه محیطی امن و سلامت برای دانش آموزان خواهد بود.

ثبت سفارش

برای اطلاع از قیمت و خرید تونل ضدعفونی مدارس به کارشناسان بخش فروش شرکت آراداکس تماس حاصل فرمایید. 02188522449

تونل ضدعفونی اکونومی مدل A
بررسی مشخصات فنی و خرید تونل ضدعفونی اکونومی مدل A
تونل ضدعفونی اکونومی مدل +A
بررسی مشخصات فنی و خرید تونل ضدعفونی اکونومی مدل +A

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print
امتیاز شما به این مطلب :
5/5