آراداکس

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی

خشک کن خشکشویی

 

یکی از انواع ماشین‌آلات اصلی مورد استفاده در خشکشویی‌ها، دستگاه خشک کن خشکشویی است. این دستگاه به منظور خشک کردن لباس‌ها و جنس‌های مختلف پارچه، پتو و ملافه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به کاربرد وسیع خشک کن خشکشویی برای حذف رطوبت موجود در بافت لباس‌ها، ملافه و پتو، این دستگاه‌ها دارای قدرت بالایی هستند. دستگاه خشکن خشکشویی در ابعاد مختلف و برای مصارف حجم پایین و بالا ساخته می‌شود.

 یکی از عوامل مهم پوسیدگی جنس‌های پارچه‌ و پنبه‌ای، به ویژه پتوها، خشک نشدن کافی و ماندن رطوبت در آنهاست که در طولانی مدت منجر به تخریب الیاف و ایجاد کپک در آنها می‌شود. با استفاده از دستگاه‌های خشک کن دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد و به جرات می‌توان گفت هیچ رطوبتی در بافت پارچه بجای نمی‌ماند. دستگاه‌های خشک کن خشک شویی در سه نوع برقی، گازی و بخاری و در ابعاد صنعتی و غیر صنعتی تولید می‌شوند. بنابراین خریدار می‌تواند بر اساس نیاز خود مدل مناسب را انتخاب نماید.

 

خرید خشک کن خشکشویی

برای خرید خشک کن خشکشویی توجه به برخی نکات لازم است. از جمله نوع و حجم مصرف خریدار که در قیمت خشک کن خشکشویی تاثیرگذار خواهد بود. توجه داشته باشید که اگر خشک کن خشکشویی برای مصارف بیمارستانی، کارخانه‌ای و در مجموع برای حجم بالا نیاز است، حتما از خشک کن‌های پر توان استفاده کنید.  امروزه برندهای داخلی و خارجی زیادی تولید کننده‌ی دستگاه خشک کن خشکشویی لباس هستند. با توجه به این گستردگی، مطمئننا انتخاب یک گزینه‌ی مناسب برای خریدار مشکل خواهد بود. از طرفی اگر بودجه‌ی کافی برای خرید تجهیزات جدید را ندارید، می‌توانید از مراکز معتبر، دستگاه خشک کن خشکشویی دست دوم و سایر تجهیزات مورد نیاز را خریداری کنید. خرید نمونه‌ی با کیفیت این دستگاه‌ها به پیشرفت شغلی شما در ابتدای مسیر راه اندازی کمک شایانی می‌کند.

 

خشک کن خشکشویی آراداکس

اگر در جستجوی یک دستگاه خشک کن خشکشویی با کیفیت و توان مناسب هستید، به قدر کافی تحقیق کنید و از تجربیات افراد با سابقه در این زمینه استفاده کنید. هزینه‌ای که شما برای خرید تجهیزات خشکشویی می‌پردازید، باید به همان اندازه دستگاه با کیفیت و با دوامی را دریافت کنید. کارخانه آراداکس یکی از مراکز معتبر در زمینه‌ی تولید و فروش خشک کن خشکشویی است. آراداکس با سابقه‌ی فعالیت خود در زمینه‌ی عرضه‌ی انواع تجهیزات خشکشویی، به خوبی شناخته شده است.

علاوه بر این شما می‌توانید برای مشاوره در امر خرید خشک کن خشکشویی با همکاران ما تماس حاصل کنید و ابهامات خود را در این زمینه رفع کنید. خشک کن‌های تولیدی توسط این مرکز در ابعاد 20، 25 و 30 کیلویی به مشتریان عرضه می‌شود. این دستگاه‌ها مجهز به اینورتور هستند و سیستم گرمایشی تعبیه شده در آنها از نوع گازی، برقی و یا بخاری است. این تجهیزات به نسبت نوع سیستم، توان و مصرف انرژی آنها متفاوت خواهد بود. بنابراین برای یک خرید مطمئن باید از مجموعه‌ی جزئیات دستگاه و کیفیت آن ها مطلع شوید. پس از مقایسه کیفیت عملکرد مدل‌های مشابه، با آسودگی خرید خود را انجام دهید. لازم به یادآوری است که کارخانه آراداکس در زمینه‌ی قیمت، کیفیت و دوام محصولات خود به شما خریداران محترم اطمینان خاطر و رضایت می‌بخشد.