آراداکس

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی

ماشین لباسشویی صنعتی

در میان تجهیزات متنوع و پیشرفته‌ی خشکشویی، می‌توان به ماشین آبشویی یا همان ماشین لباسشویی صنعتی اشاره کرد. امروزه در هر منزلی می‌توان نوعی از ماشین لباسشویی را پیدا کرد. این ماشین‌های کوچک و کاربردی امروزه به یکی از تجهیزات ضروری در زندگی ما تبدیل شده‌اند. اما علاوه بر این ماشین‌های لباسشویی خانگی، نوع پیشرفته‌تری هم برای مصارف حجم بالا ساخته شده است. ماشین‌های لباسشویی خانگی ظرفیت محدودی دارند و برای شستشوی دائم و حجم بالا مناسب نیستند. در این موارد ماشین لباسشویی صنعتی به خوبی قابلیت شستشوی انواع لباس‌ها، پارچه‌ها و پتوها را دارد. انواع ماشین لباسشویی 50 کیلویی و 25 کیلویی برای شستشوی لباس‌ها در اماکن عمومی نظیر بیمارستان‌ها، هتل‌ها و … مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

برای اطلاع از قیمت و خرید ماشین آبشویی صنعتی با کارشناسان کارخانه آراداکس تماس بگیرید. 

02188522449

 

مزایای استفاده از ماشین لباسشویی صنعتی

شاید تاسیس مراکز لباسشویی عمومی در ایران چندان رواج نداشته باشد، اما در کشورهای توسعه یافته این امر به کاهش هزینه‌های خانوارها کمک شایانی نموده است. مراکزی که تعداد مشخصی از ماشین‌های لباسشویی صنعتی را در اختیار مردم قرار می‌دهند برای افرادی که فاقد فضای کافی برای نگهداری این تجهیزات هستند و یا توان خرید ماشین لباسشویی خانگی را ندارند، بسیار مفید و کاربردی خواهد بود. از سوی دیگر، شستشوی اقلامی همچون پتو، ملافه و پرده خارج از ظرفیت ماشین‌های لباسشویی خانگی است.

لذا برای شستشوی آن ها نیاز به ماشین‌های با ظرفیت و توان بیشتر خواهد بود. این ماشین‌ها به لطف برخورداری از موتور پرقدرت تر، توان شستشوی حجم بالایی از لباس‌ها را با کیفیت بسیار عالی تری فراهم نموده است. لباسشویی های صنعتی در ابعاد مختلف در اماکن مختلف نظیر بیمارستان‌ها، خوابگاه‌، هتل، پانسیون و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماشین لباسشویی صنعتی مجهز به گزینه‌ی آبگیری است که توسط آن اقلام شسته شده تا حدودی خشک شده و وارد مرحله‌ی بعدی خشکشویی قرار می‌گیرند.

 

خرید ماشین لباسشویی صنعتی

خرید ماشین لباسشویی صنعتی باید همراه با حساسیت‌های زیادی صورت گیرد. چرا که این دستگاه قرار است برای مدتی طولانی در اختیار شما باشد. از این رو برای خرید تجهیزات خشکشویی باید به مراکز معتبر فروش ماشین لباسشویی صنعتی مراجعه نمایید و به هر فروشگاهی اعتماد نکنید. مسئله‌ی بعدی، توان موتور ماشین است. اینکه ماشین لباسشویی مد نظر شما محصول چه شرکتی باشد، به خوبی تعیین کننده‌ی کیفیت و دوام آن خواهد بود. بنابراین برای خرید یک محصول با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب، لازم است به خوبی تحقیق کنید و از افراد با تجربه در زمینه نظرسنجی کنید. قیمت ماشین لباسشویی صنعتی فاکتور دیگری است که در حین خرید به آن توجه می‌شود. تجهیزات با دوام و کیفیت بالا، عمر طولانی تری خواهند داشت. از طرفی قیمت آنها هم به نسبت بیشتر است. البته برای افرادی که به تازگی وارد حرفه‌ی خدمات خشکشویی شده‌اند، می‌توان استفاده از ماشین لباسشویی صنعتی دست دوم را پیشنهاد نمود. این تجهیزات در صورتی که به درستی تعمیر شده باشند، می‌توانند تا مدت‌ها برای شما سود آفرین باشند.

 

قیمت ماشین لباسشویی صنعتی

در حال حاضر مراکز مختلفی در داخل و خارج از کشور در صنعت ساخت و تولید ماشین لباسشویی صنعتی و تجهیزات مشابه فعالیت می‌کنند. اگر به دنبال یک برند معتبر و با کیفیت هستید، ماشین لباسشویی صنعتی آراداکس یک پیشنهاد عالی برای شما خواهد بود. با انتخاب این برند، می‌توانید دوام و کیفیت را با قیمت‌های بسیار عالی و مناسب تجربه کنید. برای خریداری ماشین لباسشویی صنعتی ابتدا حجم نیاز خود را ارزیابی کنید و سپس در میان گزینه‌های موجود، اقدام به انتخاب بهترین گزینه کنید. در حال حاضر ماشین لباسشویی 25 کیلویی، انواع ظرفیت‌های 20، 30 و 50 کیلویی برای نصب در اماکن مختلف قابل عرضه است. ماشین لباسشویی های ساخته شده توسط تولید کنندگان داخلی علاوه بر برخورداری از کیفیت قابل قبول، قیمت منطقی‌تری هم دارند. این عامل سبب می‌شود با پرداخت هزینه‌ی کمتر، از از خدمات خوب این تجهیزات برخوردار شد. لازم به ذکر است که برخلاف برندهای ارزان قیمت، برند آراداکس تضمین کننده‌ی کیفیت محصولات خود است و در طول استفاده نیازی به تعمیر نخواهند داشت.