آراداکس

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی

گیت ضد عفونی پرسنل ادارات

گیت ضدعفونی پرسنل

همانطور که می‌دانید با شیوع بیماری کرونا نیاز به رعایت بهداشت فردی بیش از قبل الزامی شد. بعد از گذشت دوران قرنطینه و لزوم حضور پرسنل در محیط کار، استفاده از گیت ضدعفونی ادارات به نظر الزامی می‌رسد. این گیت با ضدعفونی نمودن لباس، بدن، وسایل همراه و همچنین کف کفش پرسنل و همچنین ارباب رجوع قبل از ورود به اداره، امکان شیوع بیماری را به میزان زیادی می‌کاهد. گیت ضدعفونی پرسنل با پاشش مواد ضدعفونی کننده به صورت مه پاشی، تمام آنچه که ممکن است در اثر برخورد با سطوح دچار آلودگی شده باشد را ضد عفونی می نماید. پرسنل و ارباب رجوع قبل از ورود به اداره وارد این تونل ضدعفونی می شوند و حدود 5 در این گیت قرار می گیرند و به این شکل برای ورود به اداره آماده می شوند. اما قبل از هر چیزی نیاز است تا دستورالعمل های مورد تایید سازمان جهانی بهداشت را در محیط کار رعایت کنید تا از شیوع و ابتلا به این بیماری جلوگیری نماییم. 

گیت ضدعفونی ادارات

نصب و راه اندازی گیت ضدعفونی پرسنل

هر شرکت و اداره ای که ملزم است در این روزها فعالیت خود را ادامه دهد نیاز دارد از سلامت پرسنل و ارباب رجوع اطمینان داشته باشد. صنایع ماشین سازی آراداکس با ارائه گیت ضدعفونی پرسنل آراداکس این امکان را به شرکت ها، ادارات، پاساژها و … داده است که محیط امنی را برای پرسنل خود فراهم آورند. با سفارش و خرید این اتاقک ضدعفونی کننده نصابان شرکت برای نصب گیت به محل مورد نظر شما اعزام می شوند. این افراد با نصب دقیق محصول درب ورودی ادارات و شرکت ها، از آلوده شدن محیط کار شما پیشگیری می‌نمایند. گیت طراحی شده این شرکت درواقع کار ضدعفونی را به صورت ضدعفونی 360 درجه انجام می دهد. این یعنی که پاشش مواد ضدعفونی کننده تمام سطح لباس و بدن پرسنل را پوشش خواهد داد. در ضمن استفاده از اشعه uv نیز به از بین بردن تمامی ویروس های موجود در سطوح کمک می کند. این دستگاه حتی قادر است که کف کفش پرسنل را نیز از وجود ویروس پاکیزه نماید.

ثبت سفارش و مشاوره رایگان

برای اطلاع از قیمت و خرید گیت ضدعفونی ادارات با شرکت تولید کننده آراداکس تماس حاصل فرمایید. 02188522449 - 02177871214

نحوه کارکرد گیت ضدعفونی کننده

بعد از نصب و راه اندازی گیت ضدعفونی شرکت آراداکس، تنها کافی است مخزن دستگاه را از یک ماده ضد عفونی کننده پر کنید. مواد مورد استفاده در این مدل هر نوع ماده ضدعفونی کننده ای می تواند باشد. تنها شرط این است که این مواد باید تاییدیه وزات بهداشت را داشته باشند. پیشنهاد ما استفاده از o3 و یا ازون است. این ماده با اینکه سطوح را از وجود ویروس پاکسازی می کند اما برای پوست و دستگاه تنفس انسان هیچ خطری ندارد. ژنراتور دستگاه، مواد ضدعفونی کننده را به ذرات فوق ریز تبدیل می نماید و به صرت مه پاشی در داخل اتاقک ضدعفونی کننده پخش می نماید. با ایستادن افراد در این گیت مواد ضدعفونی کننده به خوبی در سطح لباس و پوست افراد قرار گرفته و کار گندزدایی را انجام می دهند. کف کفش نیز با قرار گرفتن روی دستگاه مربوط به گندزدایی کفش پاکیزه و از آلودگی ها تمیز می شود.

با نصب گیت ضدعفونی ادارات در ورودی آن ها، می توانید با اطمینان از عدم وجود ویروس راندمان کاری را افزایش دهید. این دستگاه به صورت کاملا علمی تمام سطح را از وجود ویروس کووید 19 پاکسازی می نماید.

صنایع ماشین سازی آراداکس در جهت مقابله با ویروس کرونا و کاهش میزان شیوع این ویروس اقدام به تولید گیت ضدعفونی مراکز درمانی برای بیمارستان ها، کلینک ها نموده است. برای سفارش این محصول با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print
امتیاز شما به این مطلب :
5/5