آراداکس

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی

گیت ضدعفونی مراکز تجاری

گیت ضدعفونی مراکز تجاری

همانطور که می دانید کرونا ویروس که منشا آن از کشور چین است امروزه قوی ترین کشورها در صنعت پزشکی را درمانده و بی دفاع کرده و انتظار می رود با توجه به سرعت انتشار این ویروس، به صورت فصلی با آن مواجه شویم اما چه راه حلی برا مصون ماندن از گزند این ویروس مرموز وجود دارد؟ یکی از مهمترین معابری که باید با تجهیزات ضدعفونی کننده به آن توجه ویژه داشته باشیم مراکز تجاری است. یکی از راه های ضدعفونی این اماکن استفاده از تجهیزات گیت ضدعفونی مراکز تجاری است.  این تجهیزات که در درب ورودی اماکن نصب می شوند با استفاده از ابزارهای خاص باعث می شوند تا هنگام ورود مراجعین با عبور از گیت ضدعفونی از وجود ویروس برروی لباس گندزدایی می شوند. بنابراین می توان گفت یکی از موثرترین راه های پیشگیری از انتقال بیماری ساخت گیت ضدعفونی مجتمع تجاری در درب های ورودی اماکن است. باید توجه داشت که اگر این معبر را بتوان با خرید گیت ضدعفونی مجتمع تجاری پوشش داد می توان تا حد زیادی از شیوع بیماری جلوگیری کرد. برای اطلاع از قیمت و خرید تونل ضدعفونی کننده با کارشناسان بخش فروش گروه صنعتی آراداکس تماس بگیرید. 

 

برای مشاهده عملکرد گیت ضدعفونی پیشنهاد می کنیم ویدیو یکی از پروژه های ما در مجتمع تجاری پارسیان را مشاهده کنید. 

لینک ویدیو 

ثبت سفارش

برای اطلاع از قیمت و خرید گیت ضدعفونی مراکز درمانی و بیمارستانی به کارشناسان بخش فروش شرکت آراداکس تماس حاصل فرمایید. 02188522449

مطالب مرتبط : بررسی مشخصات فنی تونل ضدعفونی کننده مدارس

 

معبر دیگری که نیاز است تا به آن توجه ویژه ای بشود اماکن اداری است . این اماکن که اغلب پر تردد هم هستند مکان مناسبی برای انتقال ویروس می باشند. خوشبختانه امروزه شرکت های زیادی با اقدام به تولید گیت ضدعفونی مجتمع اداری تجاری نسبت به رفع این معضل چاره جویی کرده اند. استفاده از این گیت ها علاوه بر موارد نامبرده در این نوشتار در مکان ها و معابری که امکان انتقال در آن ها به واسطه آمد و رفت افراد وجود دارد بسیار توصیه می شود. مسئله ای که در هنگام خرید گیت ضدعفونی به آن بر می خوریم تنوع قیمت خرید گیت ضد عفونی مراکز تجاری است که این مسئله ناشی از مواردی از جمله کیفیت ، واردات و یا تولید در داخل کشور می باشد امروزه تکنولوژی داخل کشور به جایی رسیده که علاوه بر رقابت در کیفیت تولید گیت ضدعفونی مجتمع تجاری اداری ، این متاع ارزشمند را با قیمت کمتری نیز در اختیار هموطنان قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print
امتیاز شما به این مطلب :
5/5