آراداکس

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی

تونل ضدعفونی آراداکس

تونل ضد عفونی کننده | دیگ بخار | طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی | آراداکس

بازدید مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از آراداکس

با توجه به بحران شیوع ویروس کرونا و فراگیرشدن آن در بین جوامع انسانی، استفاده از لوازم ضدعفونی کننده از جمله گیت ضدعفونی بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است. تجهیزاتی که می توانند از گسترش بیشتر این ویروس در مناطق مختلف پیشگیری کنند.

از جمله‌ این تجهیزات می توان به تونل ضدعفونی کننده کرونا اشاره کرد. اگر چه از این دستگاه پیش از این هم در برخی مناطق ویژه و حساس مورد استفاده قرار می گرفتند، اما در این شرایط بیش از هر زمان دیگری کاربردی و پر اهمیت هستند.

با توجه به این که زمان طولانی از انتشار ویروس کرونا گذشته است و در طول این مدت امکان تعطیلی بسیاری از مراکز و ادارات وجود ندارد، بنابراین باید با روش‌های تایید شده‌ از ورود ویروس به این اماکن جلوگیری نمود.

 نصب تونل ضدعفونی uv در ورودی ادارات و ساختمان‌ها می‌تواند روشی موثر برای پیشگیری از انتشار بیشتر این ویروس باشد. امروزه در ورودی بسیاری از بیمارستان ها در اغلب کشورهای توسعه یافته از این دستگاه استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت و خرید تونل ضدعفونی ارزان با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

انواع گیت های ضد عفونی کننده ساخت ماشين سازي آراداكس

>> تونل ضدعفونی کننده ++A ساخت ماشين سازي آراداكس

نوع ضد عفونی: پاشش مواد ضد عفوني به صورت 360 درجه و 16 نازل

تونل ضد عفونی کننده ++A | انواع مدل های ضد عفونی کننده ماشین سازی آراداکس

>> تونل ضدعفونی کننده +A ساخت ماشين سازي آراداكس

نوع ضد عفونی: پاشش مواد ضد عفوني به صورت 360 درجه و 16 نازل

>> تونل ضدعفونی کننده A ساخت ماشين سازي آراداكس

نوع ضد عفونی: پاشش مواد ضد عفوني به صورت 360 درجه و 16 نازل

>> تونل ضدعفونی کننده E ساخت ماشين سازي آراداكس

نوع ضد عفونی: پاشش مواد ضد عفوني به صورت 360 درجه و 9 نازل

تونل ضد عفونی کننده مدل E | انواع تونل های ضدعفونی کننده جلوگیری از شیوع کرونا | آراداکس

>> تونل ضدعفونی کننده uv ساخت ماشين سازي آراداكس

نوع ضد عفونی: ضدعفونی با تکنولوژی یو وی و حرارتی

model uv | انواع تونل های ضدعفونی کننده جلوگیری از شیوع کرونا | آراداکس

>> گيت ضد عفوني کننده ساخت ماشين سازي آراداكس

نوع ضد عفونی: پاشش مواد ضد عفوني به صورت ١٨٠ درجه و ٧ نازل

با توجه به این که زمان طولانی از انتشار ویروس کرونا گذشته است و در طول این مدت امکان تعطیلی بسیاری از مراکز و ادارات وجود ندارد، بنابراین باید با تجهیزات تایید شده‌ از ورود ویروس به این اماکن جلوگیری نمود. از جمله‌ این تجهیزات می توان به تونل ضدعفونی کننده کرونا اشاره کرد که در این شرایط بیش از هر زمان دیگری کاربردی و پر اهمیت هستند.

تونل ضدعفونی به شکلی طراحی شده قبل از ورود مکان مورد نظر با قرار گرفتن در یک اتاقک ویروس زدایی شوند و در کمتر از 5 دقیقه تمام ویروس های احتمالی را که در سطح لباس، لوازم همراه، کف کفش، سطح پوست افراد وجود دارد، از بین خواهد برد. همچنین این گیت به شکلی طراحی شده است که محیط داخل کاملا ایزوله باقی می ماند و از این رو کارکنان و مهمانان از خطر ابتلا به ویروس کرونا در امان هستند.

ماشین سازی آراداکس اولین و تنها تولید کننده گیت ضد عفونی با استفاده از تکنولوژی uv میباشد. این کارخانه در جهت کاهش اثر ویروس های مضر برای انسان و به‌ویژه ویروس جدید کرونا اقدام به ساخت گیت ضدعفونی مجهز به تکنولوژی uv نموده است. این دستگاه علاوه بر تکنولوژی uv، قابلیت ضد عفونی کردن با استفاده از پاشش ۳۶۰ درجه مواد ضدعفونی را نیز دارا میباشد. این متد که برای اولین بار در سطح خاورمیانه استفاده شده دارای اثر ویروس زدایی بدون تماس با هرگونه سطحی است.

ساخت گیت ضد عفونی مستلزم رعایت اصول و استانداردهای کلی در این زمینه است. در واقع یک تونل ضد عفونی معبری برای اشخاص و اتومبیل هایی است که در محیط های درمعرض ویروس قرار گرفته اند. این گیت ها در واقع اتاقک هایی با ارتفاع 2 متر، طول 170 سانتی متر و عرض 1 متر هستند. هدف از به کاربردن این گیت‌ها، ضدعفونی کردن کامل افراد و خودروهای آلوده است. از این رو ماده ی مورد استفاده در این دستگاه باید در عین قدرت کشندگی و گندزدایی بالا، برای افراد خطری ایجاد نکند. در اغلب تونل های ساخته شده توسط شرکت آراداکس از ماده “ازن” استفاده می شود. ازن توانایی بالایی در از بین بردن ویروس های مختلف از جمله کرونا دارد.

شرکت و مراکز دولتی مصرف کننده می توانند برای اطلاع از قیمت گیت ضدعفونی، خرید تونل ضدعفونی ارزان و سایر جزئیات این محصول با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایند.

معابر عمومی و مکان هایی که تردد در آن بسیار زیاد است مانند مترو، ایستگاه های راه آهن، فرودگاه، مجتمع تجاری اداری، شرکت ها، سازمان ها، بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی از جمله مکان هایی هستند که استفاده از تونل ضدعفونی کننده توصیه می شود

بله. این دستگاه دارای 1 سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد.